ویژگی سنگ تراورتن(Travertin) چیست و چه مشخصاتی دارد؟

سنگ تراورتن
خرید و فروش سنگ تراورتن و صادرات سنگ تراورتن در کشور
می 2, 2021
قیمت سنگ تراورتن
قیمت سنگ تراورتن چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟
می 2, 2021
سنگ تراورتن

سنگ تراورتن چیست و چه خاصیتی دارد؟

ویژگی سنگ تراورتن کیفیت خوب آن می باشد که بسیار محبوب و پرطرفدار شده است.این سنگ در نمای داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد .

سنگ تراورتن که در دسته سنگ های رسوبی قرار دارد دارای ویژگی های خاصی می باشد.این سنگ ها دارای مقاومت فشاری و ساب پذیری بالایی می باشند و همچنین دارای تخلخل نیز هستند.ویژگی سنگ تراورتن وجود تخلخل در سنگ تراورتن باعث می شود تا در هنگام نصب سنگ ملات راحت تر و محکم تر به سنگ بچسبد و استحکام آن را بالاتر ببرد.وجود تخلخل در سنگ تراورتن را میتوان هم عیب دانست و هم از مزیت های آن برشمرد.

سنگ تراورتن رنگ ها و انواع مختلف موج دار و بی موج دارد که هرچقدر رنگ تراورتن روشن تر باشد و موج سنگ کم تر باشد قیمت آن بالاتر می رود.سنگ تراورتن برای ساخت وسایل دکوراتیو نیز قابل استفاده می باشد.برای خرید این سنگ باید نکات زیادی را در نظر داشته باشید.در هنگام خرید سنگ باید به میزان تخلخل موجود در سنگ دقت شود.هرچقدر میزان تخلخل و حفره ها بیشتر باشد سنگ پوک تر و استحکام کمتری دارد.کیفیت ساب سنگ باید خوب باشد.هرچقدر خاصیت آینه ای بودن سنگ بیشتر باشد کیفیت ساب سنگ بیشتر است. سورت بندی و رنگ و موج سنگ باید یکسان باشد و متفاوت نباشند.برش سنگ باید کیفیت خوبی داشته باشد و ناگونیا نباشد.این مجموعه سنگ های تراورتن با کیفیت خوب و قیمت مناسب از تولید به مصرف را به فروش می رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات و واردات سنگ تراورتن و اطلاع از قیمت های سنگ تراورتن در نقاط مختلف کشور با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی نیز با ما در ارتباط باشد.لطفا ما را همراهی کنید.

تلفن و واتساپ :09138794371

ایمیل:rasastonee@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − شش =