فرآوری فلیم در تولید سنگ چگونه است ؟

سنگ مناسب برای محوطه سازی
سنگ مناسب برای محوطه سازی چه مشخصات و ویژگی هایی دارد؟
می 29, 2021
سنگ ساختمان بوش همر
سنگ ساختمان بوش همر چیست؟قیمت سنگ بوش همر چقدر است؟
می 29, 2021
سنگ گرانیت

سنگ گرانیت

فرآوری فلیم در تولید سنگ چگونه انجام می شود و چه مزایایی دارد؟

فرآوری فلیم در تولید سنگ یکی از انواع فرآوری هایی است که در تولید سنگ از آن استفاده می شود.فرآوری فلیم باعث بوجود آمدن پستی و بلندی بر روی سطح سنگ می شود.با استفاده از فرآوری فلیم سنگ حالتی طبیعی پیدا می کند.در این فراوری از ترکیب اکسیژن و گاز استفاده می شود.

اکسیژن و گاز طوری با همدیگر ترکیب می شوند که درجه حرارت آن خیلی زیاد نمی شود.یعنی مثل دستگاه هوا برش که با استفاده از اکسیژن و هوا،آهن را برش میدهد درجه حرارت آن به قدری برسد که تنها آهن را قرمز کند نه اینکه آن را برش دهد.فرآوری فلیم در هنگام تولید سنگ های مختلف،طرح و نقش های مختلفی را بوجود می آورد.

معمولا فرآوری فلیم در سنگ های گرانیت باعث می شود تا سطح روی سنگ حالت یکدست و یکنواختی را داشته باشد.از این فرآوری برای زبر کردن لبه های پله هم استفاده می شود.همچنین طرح و نقشی را که این فرآوری در سنگ ایجاد می کند باعث می شود تا سنگ برای نما و بدنه هم قابل استفاده باشد.

این فرآوری با استفاده از شعله زیاد آتش بوجود می آید.فرآوری فلیم بیشتر بر روی سنگ های گرانیت و برخی از مرمریت ها انجام می شود.این فرآوری برای اکثر سنگ های کریستال و تراورتن مناسب نیست.در هنگام فرآوری به دلیل اینکه دمای آتش نسبتا زیاد است بهتر است سنگ را خیس کنید تا صدمه نبیند.

کاربرد سنگ های فلیم

  • این سنگ ها مناسب برای کف محوطه و دور استخر هستند.
  • قابل استفاده برای نمای ساختمان و بدنه اصلی ساختمان
  • قابل استفاده برای درپوش
  • قابل استفاده برای پله محوطه و لبه پله های اداری پر تردد برای زبر شدن لبه های پله ها

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات انواع سنگ های تولید شده با فرآوری فلیم و اطلاع از قیمت آن در نقاط مختلف کشور با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی نیز با ما در ارتباط باشد.لطفا با ما همراه باشید.

تلفن و واتس آپ :09138794371

ایمیل:rasastonee@yahoo.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =