سنگ مناسب برای محوطه سازی چه مشخصات و ویژگی هایی دارد؟

سنگ چرمی گرانیت سبز بیرجند
سنگ چرمی چه نوع سنگی است و سنگ چرمی چه مشخصاتی دارد
می 29, 2021
سنگ گرانیت
فرآوری فلیم در تولید سنگ چگونه است ؟
می 29, 2021
سنگ مناسب برای محوطه سازی

سنگ مناسب برای محوطه سازی

برای انتخاب سنگ مناسب برای محوطه سازی چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

سنگ مناسب برای محوطه سازی سنگی است که جذب آب پایینی داشته باشد.وقتی می خواهید یک سنگ را برای محوطه سازی انتخاب کنید.باید در نظر بگیرید علاوه بر اینکه جذب آب پایینی داشته باشد.ترک هم نداشته باشد.سنگی که ترک داشته باشد آب را در خود جذب می کند و در زمستان و سرما باعث یخ زدگی سنگ می شود و از هم گسسته می شود.در هنگام نصب سنگ باید دقت زیادی صورت بگیرد.

بند کشی در هنگام سنگ بسیار مهم است.باید دقت شود تا بند کشی به صورتی انجام شود که به هیچ عنوان آب از بین درزهای سنگ به پایین نفوذ نکند.در صورت نفوذ آب به زیر سنگ در اثر سرما و یخ زدگی افزایش حجم پیدا می کند و باعث لق شدن سنگ ها می شود. و همچنین به مرور سنگ ها کامل جدا شده و باید دوباره نصب شوند.

سنگ های ساختمانی برای محوطه

ما در اینجا به برخی از سنگ هایی که جذب آب کمی دارند و برای محوطه سازی مناسب هستند اشاره می کنیم.

  • سنگ گرانیت:سنگ های گرانیت یکی از بهترین و با کیفیت ترین سنگ های طبیعی هستند.سنگ گرانیت نهبندان،نطنز،خرم دره یا هر سنگ گرانیت دیگه برای محوطه سازی خوب می باشد.
  • سنگ چینی کریستال:سنگ های چینی هم جذب آب کمی دارند.مقاومت این سنگ ها هم خوب هستند.سنگ های چینی کریستال لایبید،نیریز،ازنا،الیگودرز و سیرجان می توانند گزینه های خوبی برای محوطه سازی باشند.
  • سنگ بازالت:سنگ های بازالت اغلب تم رنگی تیره دارند.سطح روی سنگ بازالت دارای حفره های ریز و درشت است که مناسب برای سنگ کف هستند.
  • سنگ تراورتن:سنگ های تراورتن مورد استفاده برای محوطه سازی باید به صورت بی موج باشند.سنگ های تراورتن محلات،تکاب و معادن دیگر می توانند گزینه خوبی برای محوطه سازی باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات انواع سنگ های مناسب برای محوطه سازی و اطلاع از قیمت آن در نقاط مختلف کشور با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی نیز با ما در ارتباط باشد.لطفا با ما همراه باشید.

تلفن و واتس آپ :09138794371

ایمیل:rasastonee@yahoo.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هجده =