سنگ مرمریت پرشین سیلک یا سنگ مرمریت ابریشم ایرانی چیست؟

سنگ ساختمان چینی الیگودرز
سنگ ساختمان نیریز و ازنا چه تفاوتی با هم دارند؟
می 29, 2021
سنگ مرمر پرتقالی
قیمت سنگ مرمر پرتقالی چقدر است و سنگ مرمر پرتقالی چیست؟
ژوئن 5, 2021
سنگ مرمریت پرشین سیلک بیات

سنگ مرمریت پرشین سیلک بیات

سنگ مرمریت پرشین سیلک یا سنگ مرمریت ابریشم ایرانی چه نوع مرمریتی است؟

سنگ مرمریت پرشین سیلک یا سنگ مرمریت ابریشم ایرانی یکی از مرمریت های پرطرفدار ایرانی است.سنگ مرمریت پرشین سیلک در بازار داخل و خارج فروش خیلی خوبی را دارد.سنگ مرمریت پرشین سیلک از معادن سنگ بیات،هاشمی و رحمان دوست استخراج می شود.پرشین سیلک معدن بیات دارای تم رنگی طوسی مایل به قهوه ای خیلی کم رنگ است.مرمریت معدن بیات در دو سورت تولید و فرآوری می شود.

اولین سورت و بهترین سورت معدن بیات زمینه سفید دارد.این سورت در دسته سنگ های لایت و روشن این معدن قرار می گیرد.سورت دیگر این معدن تم رنگی تیره دارد.این سورت ترکیبی از حالت های تیره و روشن است که نمای زیبایی را به منظره می دهد.

پرشین سیلک بیات

پرشین سیلک بیات

کاربرد پرشین سیلک یا ابریشم ایرانی

از این سنگ تقریبا در تمامی قسمت های پروژه به غیر از نمای خارجی و محوطه باز می توان استفاده کرد.

به عنوان استفاده در سنگ کف بسیار مناسب می باشد.همچنین در سرویس های بهداشتی استفاده زیادی می شود.در بدنه و کف پله هم کاربرد زیادی دارد.به عنوان کانتر و فضای آشپزخانه هم قابل استفاده می باشد.ساب پذیری پرشین سیلک بسیار بالا می باشد که باعث می شود نور به خوبی در محیط انعکاس پیدا کند و محیط را بزرگتر نشان دهد.موقعیت خود معدن طوری است که سنگ در هنگام بوجود آمدن دگرگون شده است.یعنی سنگ در شرایط خاص و گرما بوجود آمده است که باعث افزایش تراکم و و وزن مخصوص سنگ شده است.

زمانی که سنگ برش میخورد نسبت به سنگ های مشابه متراژ کمتری را می دهد.متراژ کمتر و گران بودن کوپ خود سنگ باعث شده است که نسبت به سنگ های مشابه قیمت بیشتری داشته باشد.به دلیل پرطرفدار بودن پرشین سیلک بیات در بازار های داخلی و خارجی باعث شده است که در میان مشتریان قیمت این سنگ قابل قبول باشد.

اگر به دنبال این هستید که در پروژه از سنگ های لوکسی استفاده کنید که نمای زیبایی داشته باشد و هیچوقت هم دمده نشود پرشین سیلک گزینه خیلی خوبی برای شما می تواند باشد.تم  رنگی این سنگ باعث می شود تا هیچوقت احساس خستگی از رنگ سنگ را نداشته باشید.این مرمریت در ابعاد مختلف اسلب و تایل تولید و فرآوری می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات سنگ مرمریت پرشین سیلک یا سنگ مرمریت ابریشم ایرانی و اطلاع از قیمت آن در نقاط مختلف کشور با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.لطفا ما را همراهی کنید.

تلفن و واتساپ :09138794371

ایمیل:rasastonee@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 7 =