سنگ ساختمان نیریز و ازنا چه تفاوتی با هم دارند؟

سنگ ساختمان بوش همر
سنگ ساختمان بوش همر چیست؟قیمت سنگ بوش همر چقدر است؟
می 29, 2021
سنگ مرمریت پرشین سیلک بیات
سنگ مرمریت پرشین سیلک یا سنگ مرمریت ابریشم ایرانی چیست؟
ژوئن 5, 2021
سنگ ساختمان چینی الیگودرز

سنگ ساختمان چینی الیگودرز

سنگ ساختمان نیریز با سنگ ساختمان ازنا و الیگودرز چه تفاوتی دارند؟

سنگ ساختمان نیریز و ازنا تفاوت های کمی با هم دارند.سنگ های ساختمانی نیریز زمینه سفید مایل به طوسی دارند.رنگ سنگ های نیریز معمولا نسبت به رنگ سنگ های چینی ازنا و الیگودرز تیره تر است.البته در بعضی از سورت ها این موضوع صدق نمیکند ولی در اکثر مواقع رنگ سنگ نیریز تیره تر است.

از لحاظ کریستال های تشکیل دهنده سنگ می توان یک خصوصیت را بیان کرد.کریستال های تشکیل دهنده سنگ های ساختمانی چینی نیریز درشت هستند.دانه های کریستالی سنگ های نیریز با چشم هم قابل مشاهده هستند.سنگ های منطقه نیریز دارای دانه های مشکی هستند که معمولا در سورت های سوپر این دانه ها وجود ندارند.

سنگ ساختمان چینی نیریز

سنگ ساختمان چینی نیریز

سنگ های ساختمانی ازنا و الیگودرز بسیار شبیه هم هستند و متمایز کردن این سنگ ها از همدیگر بسیار سخت می باشد.اما از لحاظ تفاوت سنگ های ساختمان الیگودرز با سنگ های ساختمان نیریز می توان به دو عامل اشاره کرد.زمینه رنگی سنگ های ازنا و الیگودرز سفید تر هستند.همچنین دانه های کریستالی این سنگ ها کمپکت تر و ریز تر هستند.

سنگ ساختمان چینی ازنا

سنگ ساختمان چینی ازنا

شرکت بازرگانی راسا سنگ همواره تمام انواع سنگ های ساختمان با کیفیت را به فروش می رساند.انواع سنگ های ساختمانی چینی نیریز،ازنا و الیگودرز را می توانید با خیالی راحت و آسوده از مجموعه ما تهیه کنید.

ما به شما تعهد می دهیم که عکس محصولات با خود محصولات هیچ تفاوتی ندارند.ما به شما تعهد می دهیم اگر محصول رسیده به دست شما از کیفیت خوبی برخوردار نباشد و طبق چیزی نباشد که ما تعهد داده باشیم.تمام پول شما را پس خواهیم داد و با هزینه شرکت محصول را برگشت خواهیم داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات سنگ ساختمان نیریز،ازنا و الیگودرز و اطلاع از قیمت آن در نقاط مختلف کشور با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.لطفا ما را همراهی کنید.

تلفن و واتساپ :09138794371

ایمیل:rasastonee@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + شش =