سنگ ساختمان بوش همر چیست؟قیمت سنگ بوش همر چقدر است؟

سنگ گرانیت
فرآوری فلیم در تولید سنگ چگونه است ؟
می 29, 2021
سنگ ساختمان چینی الیگودرز
سنگ ساختمان نیریز و ازنا چه تفاوتی با هم دارند؟
می 29, 2021
سنگ ساختمان بوش همر

سنگ ساختمان بوش همر

سنگ ساختمان بوش همر چگونه هستند و فرآوری بوش همر چه ویژگی هایی دارد؟

سنگ ساختمان بوش همر سنگی است که سطح روی آن حالت زبری و سوزنی یکنواخت و یکدست دارد.معمولا سطح روی سنگ های ساختمانی به صورت آینه ای و صاف تولید و فرآوری می شوند.سنگ های ساختمانی بوش همر توسط یک لقمه فلزی تولید می شوند.لقمه ی فلزی روی دستگاه ساب نصب می شود و دارای تیغه های فلزی است.

ویژگی سنگ های ساختمانی تولید شده با فرآوری سوزنی

این لقمه با فشار یکنواخت به صورت دورانی روی سنگ حرکت داده می شود.روش های متفاوتی در فراوری سنگ استفاده می شود تا سطح روی سنگ را طبیعی نشان دهد.در حقیقت فرآوری بوش همر توسط لقمه ها و چکش های الماسی که روی دستگاه ساب نصب می شوند بوجود می آید.

فرآوری بوش همر بیشتر به دلیل ایجاد اصطکاک بیشتر و جلوگیری از سر خوردن روی سنگ ایجاد می شود.سنگی که با استفاده از این فرآوری تولید شده است بیشتر برای سنگ کف،راه پله و نمای ساختمان استفاده می شود.

این فرآوری بر روی انواع سنگ های ساختمانی صورت می گیرد.در حقیقت هر سنگ ساختمانی که قابلیت کاربرد در کف و نمای ساختمان را داشته باشد می توان از این فرآوری در تولید آن سنگ استفاده کرد.به عنوان مثال سنگی که برای کف در فضای آزاد استفاده می شود باید جذب آب کمی داشته باشد.

این سنگ ها در پیاده رو ها یا مکان های دیگر نصب می شوند.به همین دلیل باید برای جلوگیری از لغرش روی سنگ تمهیداتی صورت بگیرد.از جمله تمهیداتی که برای این سنگ می توان در نظر گرفت استفاده از سنگ ساختمانی تولید شده با این فرآوری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات سنگ ساختمان بوش همر و اطلاع از قیمت آن در نقاط مختلف کشور با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.لطفا ما را همراهی کنید.

تلفن و واتساپ :09138794371

ایمیل:rasastonee@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 20 =