سنگ تراونیکس(Traonyx) چیست و چه ویژگی و قیمتی دارد؟

سنگ چینی
سنگ چینی یا کریستال(crystal) چه ویژگی و قیمتی دارد؟
می 4, 2021
سنگ تراورتن یزد یا دهشیر
سنگ تراورتن یزد یا دهشیر چه مشخصات و قیمتی دارد؟
می 5, 2021
سنگ تراانیکس Traonyx

سنگ تراونیکس Traonyx چیست و چگونه تشکیل می شود؟

سنگ تراونیکس(Traonyx) سنگی است که یک قسمت آن را سنگ تراورتن و قسمت دیگر آن را سنگ مرمر(Onyx) تشکیل داده است.راسا سنگ انواع سنگ های تراانیکس را با کیفیت خوب و قیمت کارخانه به فروش می رساند.

سنگ تراورتن که در رده سنگ های رسوبی قرار دارد هنگامی که دگرگون بشوند به سنگ مرمر تبدیل می شوند.این فرآیند دگرگونی شامل عوامل و مدت زمان زیادی می شود.هنگامی که در حین فرآیند دگرگونی سنگ تراورتن به سنگ مرمر از این معدن استخراج صورت گیرد.محصول بدست آمده بخشی از آن سنگ تراورتن و بخش دیگر آن سنگ مرمر است.این سنگ را تراونیکس(Traonyx) می نامند.سنگ تراانیکس در معادن سنگ تراورتن و همچنین در معادن سنگ مرمر نیز یافت می شود.

ویژگی سنگ تراونیکس

قسمت هایی از این سنگ نور را از خود عبور می دهند.این سنگ ها دارای رنگ های متنوع هستند و به دلیل داشتن نقش های زیبای خود بیانگر طبیعت زیبایی هستند و حسی از طبیعت را به خانه می آورد.تراونیکس مناسب برای نمای بیرون و داخل ساختمان،کفپوش،دیوارپوش،ستون،پله،آشپزخانه و غیره کاربرد دارد.این سنگ ها دارای طرح و نقش یکسانی نیستند و معمولا طرح های این سنگ به صورت موج های درهم آمیخته هستند.

قیمت سنگ تراونیکس

قیمت این سنگ ها به عواملی مثل میزان عبور نور از آن ها،رنگ سنگ ها،کیفیت فراوری سنگ،کیفیت برش سنگ،ضخامت و ابعاد،درصد مواد شیمیایی آن،نوع کاربری سنگ و غیره بستگی دارد.

راسا سنگ با توجه به زنجیره ارتباط خود با معادن و کارخانه های استخراج،تراونیکس و انواع سنگ های ساختمان را با قیمت مناسب و بدون هرگونه دلالی به فروش می رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات و اطلاع از قیمت این سنگ در نقاط مختلف کشور با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.لطفا ما را همراهی کنید.

تلفن و واتساپ :09138794371

ایمیل:rasastonee@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هشت =