سنگ تراورتن محلات چه ویژگی و مشخصات و قیمتی دارد؟

سنگ تراورتن عباس آباد
قیمت تراورتن عباس آباد و خرید سنگ تراورتن عباس آباد
می 3, 2021
سنگ مرمر انیکس
سنگ مرمر انیکس( Onyx) چیست و چه قیمت و مشخصاتی دارد؟
می 3, 2021
سنگ تراورتن محلات

سنگ تراورتن محلات چه مشخصاتی دارد؟

سنگ تراورتن این منطقه کیفیت و مشخصات فنی خوبی دارد و همچنین شاخصه های منطقه ای خاصی را دارا می باشد.شهرستان محلات به مرکزیت شهر محلات در جنوب شرقی استان مرکزی واقع شده است.

سنگ تراورتن محلات کیفیت و مشخصات فنی خوبی دارد و همچنین شاخصه های منطقه ای خاصی را دارا می باشد.شهرستان محلات به مرکزیت شهر محلات در جنوب شرقی استان مرکزی واقع شده است.

معادن سنگ تراورتن محلات

محلات معادن مهمی از سنگ تراورتن را دارا می باشد.عباس آباد،دره بخاری،آبیار،آتشکوه،حاجی آباد و آبگرم را می توان از این معادن مهم نام برد.

محبوبیت سنگ های محلات به دلیل رنگ روشن آن ها می باشد.این سنگ ها دارای طرح های خاص ابر و بادی می باشند و سورت بندی های بسیار متنوعی دارند.از این سنگ ها به دلیل کیفیت خوب آن ها برای نمای اصلی ساختمان استفاده می شود.سنگ های این منطقه به صورت بی موج و موج دار بریده می شوند که به دلیل استفاده زیاد از این سنگ ها در نماهای رومی و کلاسیک،بیشتر به صورت بی موج فرآوری می شوند.برای خرید این سنگ باید نکات زیادی را در نظر داشته باشید.

در هنگام خرید سنگ باید به میزان تخلخل موجود در سنگ دقت شود.هرچقدر میزان تخلخل و حفره ها بیشتر باشد سنگ پوک تر و استحکام کمتری دارد.کیفیت ساب سنگ باید خوب باشد.هرچقدر خاصیت آینه ای بودن سنگ بیشتر باشد کیفیت ساب سنگ بیشتر است. سورت بندی و رنگ و موج سنگ باید یکسان باشد و متفاوت نباشند.برش سنگ باید کیفیت خوبی داشته باشد و ناگونیا نباشد.این مجموعه سنگ های تراورتن با کیفیت خوب و قیمت مناسب از تولید به مصرف را به فروش می رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و اطلاع از قیمت سنگ تراورتن محلات در نقاط مختلف کشور با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.لطفا ما را همراهی کنید.

تلفن و واتساپ :09138794371

ایمیل:rasastonee@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =