سنگ تراورتن زنجان چه مشخصات و قیمتی دارد؟

سنگ تراورتن تکاب
سنگ تراورتن تکاب چه ویژگی و قیمتی دارد؟
می 7, 2021
سنگ تراورتن قرمز آذرشهر
سنگ تراورتن آذرشهر چه ویژگی و قیمتی دارد؟
می 8, 2021
سنگ تراورتن زنجان

سنگ تراورتن زنجان در گروه سنگ های تیره قرار دارد.سنگ تراورتن زنجان رنگ کرم تا شکلاتی تیره دارد.این سنگ در این مجموعه خرید و فروش می شود.

ویژگی سنگ تراورتن زنجان

سنگ های این منطقه در گروه سنگ های تیره قرار دارند.تراورتن زنجان در رنگ های کرم تا شکلاتی تیره یافت می شود.این سنگ ها در این مجموعه با کیفیت خوب خرید و فروش می شود.

سنگ تراورتن زنجان در گروه تراورتن های تیره قرار دارد.تراورتن زنجان در رنگ های کرم تا شکلاتی تیره یافت می شود.تراورتن شکلاتی این منطقه از سنگ های پرفروش و پرطرفدار است که نظر سازندگان ساختمان را به خود جلب کرده است.در کنار سنگ های رنگ سفید و کرم وقتی کار می شود نمایی زیبا و دلنشین به ساختمان می دهد.تقریبا در تمام نقاط کشور می توان این سنگ را خریداری کنید و در اکثر استان ها به خاطر قیمت مناسب و فروش بالا عرضه می گردد.

این سنگ دارای تخلخل زیادی است که برای اینکه این حفره ها پر شوند از رزین در فرآوری سنگ استفاده می کنند.سنگ های این منطقه در نمای داخل و خارج ساختمان،راه پله ها،سالن های انتظار،سالن لابی،کناره های استخر،دیواره های پارکینگ،سرویس های بهداشتی و در بسیاری از موارد دیگر بنا به سلیقه اشخاص کاربرد دارد.در درجه کیفیت های پایین این سنگ برای تولید جدول سنگی استفاده می شود.این سنگ در مقابل آفتاب و عوامل جوی مقاومت خوبی دارد و رنگ آن پایدار می باشد.

قیمت سنگ تراورتن زنجان

همانند سنگ های دیگر قیمت این سنگ ها به رنگ،موج دار یا بدون موج دار بودن آن،فرآوری سنگ،ضخامت سنگ،کیفیت فرآوری سنگ،میزان رزین استفاده شده،سورت بندی آن،کیفیت برش و سایر عوامل بستگی دارد.مجموعه شرکت راسا سنگ انواع سنگ های تراورتن را با قیمت مناسب و کیفیت خوب به فروش می رساند.معدن سنگ تراورتن شکلاتی زنجان در استان زنجان شهر دندی قرار دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات سنگ تراورتن زنجان و اطلاع از قیمت سنگ تراورتن کاشان در نقاط مختلف کشور با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.لطفا ما را همراهی کنید.

تلفن و واتساپ :09138794371

ایمیل:rasastonee@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شانزده =