سنگ تراورتن آذرشهر چه ویژگی و قیمتی دارد؟

سنگ تراورتن زنجان
سنگ تراورتن زنجان چه مشخصات و قیمتی دارد؟
می 8, 2021
اسلب بوک مچ و فورمچ
بوک مچ و فورمچ چه نوع سنگ اسلب می باشد و کاربرد آن چیست؟
می 8, 2021
سنگ تراورتن قرمز آذرشهر

سنگ تراورتن آذرشهر در سه طیف رنگی قرمز،سیلوری،قهوه ای استخراج می شود.مجموعه ما این سنگ را با قیمت مناسب و کیفیت خوب خرید و فروش می کند.

ویژگی و کاربرد سنگ تراورتن آذرشهر چیست؟

سنگ تراورتن آذرشهر در سه طیف رنگی قرمز،سیلوری،قهوه ای به صورت موج دار و بی موج استخراج می شود.این مجموعه سنگ تراورتن آذرشهر را با قیمت مناسب و کیفیت خوب خرید و فروش می کند.

این سنگ تراورتن در سه طیف رنگی قرمز،سیلوری و قهوه ای به صورت موج دار و بی موج استخراج می شود.سنگ تراورتن موج دار  به دلیل مقاومت خوب خود در مقابل آب و شرایط نامساعد جوی برای استفاده در نمای بیرون ساختمان و مجسمه ها گزینه خوبی می باشد.سنگ تراورتن قرمز این منطقه از محبوبیت خوبی برخوردار است و صادرات هم می شود.شفافیت،براقی،مقاومت بالا،ثابت بودن رنگ سنگ،برخی از ویژگی های این تراورتن می باشد.

قیمت سنگ تراورتن قرمز آذرشهر

قیمت سنگ قرمز تراورتن این منطقه به میزان پر رنگی یا کم رنگی سنگ بستگی دارد.هرچقدر رنگ قرمز سنگ بیشتر باشد قیمت آن بیشتر می شود.هرچقدر کیفیت فراوری سنگ بیشتر باشد قیمت سنگ نیز بیشتر می شود.قیمت سنگ های این منطقه به عوامل دیگری نظیر ضخامت،موج دار یا بدون موج بودن سنگ،کیفیت برش سنگ و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد که در هنگام خرید این سنگ باید به این نکات دقت کنید.

این سنگ یکی از پرکاربرد ترین سنگ های ساختمانی است.علاوه بر داخل کشور این سنگ در کشورهای دیگر طرفدار زیادی دارد و به کشورهای دیگر صادر می شود.تراورتن قرمز مقاومت فشاری و استحکام خوبی دارد و در مقابل شرایط جوب و سرما مقاوم است.رنگ این سنگ پایدار است و دچار رنگ پریدگی نمی شود.برای کاربرد ها و مصارف مختلف داخل و خارج از کشور در ابعاد مختلف و متناسب با کاربرد آن برش و فرآوری داده می شود.

معدن سنگ تراورتن قرمز در استان آذربایجان شرقی در محدوده شهر آذرشهر قرار دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات و اطلاع از قیمت سنگ این سنگ در نقاط مختلف کشور با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.لطفا ما را همراهی کنید.

تلفن و واتساپ :09138794371

ایمیل:rasastonee@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =