سنگ بوک مچ فورمچ چیست؟بوک مچ فورمچ چگونه تولید می شود

اسلب نجف آباد با کیفیت ساب عالی
کیفیت ساب سنگ چگونه بالا می رود؟ساب سنگ چگونه انجام می شود
ژوئن 7, 2021
شوره زدن سنگ
شوره زدن سنگ چیست؟چرا سنگ شوره می زند؟
ژوئن 9, 2021
سنگ بوک مچ فورمچ

سنگ بوک مچ فورمچ

سنگ بوک مچ فورمچ چگونه فرآوری می شود؟

سنگ بوک مچ فورمچ مخصوص طرح هایی است که حالتی متقارن داشته باشند.سنگی که برای طرح متقارن فرآوری می شود باید دارای خطوط و امواج مورب باشد.ترجیحا این خطوط و امواج باید از بالا تا پایین سنگ باشند.در هنگام تولید و فرآوری سنگ بوک مچ فورمچ باید مواردی را رعایت کرد.حتما یکی از اسلب سنگ ها را روی آن فرآوری شود.اسلب دیگر پشت سنگ فرآوری شود.به این دلیل که وقتی این اسلب ها کنار همدیگر قرار بگیرند بتوانند طرح و نقش آن ها ادامه دهنده و متقارن یکدیگر باشند.

سنگ هایی که به صورت طرح های متقارن تولید و فرآوری می شوند کاربرد های زیادی دارند.این طرح ها مناسب برای بدنه و کف ساختمان می باشد.وقتی از این طرح برای سنگ کف ساختمان استفاده می کنید منظره ای جذاب را نشان می دهد.در این حالت منظره ای را نشان می دهد که انگار یک فرش طبیعی کف پروژه قرار گرفته است.

سنگ های کریستال چینی جذب آب خیلی کمی دارند.جذب آب کم باعث می شود تا روغن و هرگونه آلودگی دیگر روی سنگ به راحتی قابل تمیز شدن باشد.طرح های متقارن سنگ کریستال چینی در کف و بدنه ساختمان استفاده زیادی می شود.

در این طرح ها کیفیت ساب و برش سنگ بالا می باشد و ضخامت آن ها کامل می باشد.ابعاد اسلب سنگ ها هم متفاوت می باشند.در کل اگر سبک فرآوری سنگ طوری باشد که طرح و نقش سنگ حالت لوزی شکل داشته باشد طرح فورمچ را تشکیل می دهد.اگر دو سنگ اسلب قرینه هم باشند و طرح و نقش آن ها امتداد یکدیگر باشند حالت بوک مچ را تشکیل می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات انواع سنگ ساختمان سنگ اسلب بوک مچ و اسلب فورمچ و اطلاع از قیمت آن در نقاط مختلف کشور با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.لطفا ما را همراهی کنید.

تلفن و واتساپ :09138794371

ایمیل:rasastonee@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + شش =