درباره ما

معرفی شرکت بازرگانی راسا سنگ

شرکت بازرگانی راسا سنگ یکی از شرکت های معتبر و خوشنام در صنعت سنگ ساختمان می باشد.این مرکز با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا اقدام به عرضه و فروش انواع سنگ های ساختمانی با کیفیت و تضمینی کرده است.

راسا سنگ با داشتن پرسنل حرفه ای و تیم فروش به روز و قوی توانسته است محصولات خود را علاوه بر بازار داخل به کشورهای همسایه و کشورهای اروپایی نیز صادر کند.

این مجموعه با دارا بودن انواع مختلف سنگ های ساختمانی،به مشتریان این امکان را می دهد تا حق انتخاب زیادی داشته باشند.

راسا سنگ تامین کننده سنگ های ساختمانی سازمان ها،نهادهای دولتی،شرکت های خصوصی و اشخاص می باشد.

تنوع و کیفیت بالا و تحویل سفارشات به موقع(حتی زودتر از زمان اعلامی به مشتری)باعث شده مشتریان دائمی این مجموعه روز به روز افزایش پیدا کنند.

ما با حذف زنجیره واسطه گری و هرگونه دلالی،سنگ های ساختمان را از تولید به مصرف عرضه می نماییم که این امر باعث شده تا محصولات،با کیفیت بالا و قیمت پایین عرضه گردند.

راسا سنگ برای حفظ زمان،کیفیت و سرمایه مشتری در هر نقطه ای از دنیا تلاش می کند.

 

تعهدات شرکت بازرگانی راسا سنگ

راسا سنگ تعهد اخلاقی و رسمی به مشتریان خود ارائه می دهد که اگر محصول مورد نظر شما آن محصولی نبوده است که ما تعهد داده باشیم شرکت با هزینه خود محصول را برگشت می دهد و پول شما را کاملا پس خواهد داد و  همچنین به شما جهت انتخاب بهتر کمک خواهد کرد.

این مجموعه با همکاری و هماهنگی با باربری های قابل اعتماد و با انصاف،کالای سفارشی شما را بیمه کرده و با کمترین هزینه در سریعترین زمان ممکن  کالا را برای شما ارسال خواهد کرد.

راسا سنگ تعهد می دهد تا سنگ های مورد نیاز شما را با هر ابعاد و متراژی که نیاز دارید با کیفیت بالا تهیه و ارسال کند.

 

اهداف شرکت بازرگانی راسا سنگ

شرکت بازرگانی راسا سنگ همواره به دنبال جلب اعتماد اشخاص،شرکت های دولتی و خصوصی چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور می باشد تا این اطمینان را به مشتری بدهد که اولین خرید شما قطعا آخرین خرید شما نخواهد بود.

هدف راسا سنگ این است که همواره بهترین و با کیفیت ترین محصولات را تولید و عرضه نماید و در سریعترین زمان و با کمترین هزینه برای شما ارسال کند.

از اهداف مهم راسا سنگ کارآفرینی،ارز آوری و خدمت در جهت اقتصاد کشور می باشد.