بوک مچ و فورمچ چه نوع سنگ اسلب می باشد و کاربرد آن چیست؟

سنگ تراورتن قرمز آذرشهر
سنگ تراورتن آذرشهر چه ویژگی و قیمتی دارد؟
می 8, 2021
سنگ چرمی گرانیت سبز بیرجند
سنگ چرمی چه نوع سنگی است و سنگ چرمی چه مشخصاتی دارد
می 29, 2021
اسلب بوک مچ و فورمچ

بوک مچ و فورمچ به نوع چینش سنگ های اسلب در کنار همدیگر می گویند.شرکت راسا سنگ انواع سنگ های اسلب بوک مچ و فورمچ با کیفیت را به فروش می رساند.

 بوک مچ و فورمچ به نوع چینش سنگ های اسلب در کنار همدیگر می گویند.شرکت راسا سنگ انواع سنگ های اسلب  را با کیفیت و قیمت مناسب به فروش می رساند.

اسلب بوک مچ و اسلب فورمچ چیست و چه تفاوتی با هم دارند؟

در صورتی که دو سنگ اسلب که دارای طرح قرینه هستند کنار هم قرار بگیرند.اگر طرح و نقش آن ها در امتداد یکدیگر باشند و یک نمای کلی  و زیبا را نشان دهند اسلب بوک مچ می گویند.نام دیگر این طرح بوک مچینگ می باشد.حالا اگر چهار اسلب به نحوی برش خورده باشند که طرح و نقش آن ها در امتداد یکدیگر باشند و بوسیله چهار اسلب این طرح کامل شود،اسلب فورمچ گویند.سنگ های مرمر،تراورتن،چینی کریستال قابلیت استفاده در این طرح را دارند.سنگ های گرانیت،سند استون،لایم استون به دلیل اینکه طرح و نقش آن ها ساده و یکنواخت می باشد برای استفاده در این طرح قابل استفاده نمی باشد.

این سنگ ها برای اینکه راحت تر کنار هم قرار داده شوند دارای شماره گذاری می باشند.هزینه نصب این سنگ ها نیز بالا است.از این طرح ها بیشتر در فضاهای بزرگ و لاکچری استفاده می شود.استفاده از این طرح منظره ای زیبا و دلنشین را ایجاد می کند.این سنگ ها قابلیت نورپردازی خوبی دارند.به دلیل اینکه فرآوری این نوع سنگ ها پرهزینه می باشد قیمت این سنگ ها نیز بالا است.

بیشترین موارد استفاده از این طرح عبارت است از:

  • سنگفرش،پذیرایی،هتل،تالار
  • دیوار لابی ساختمان ها
  • دیواره راه پله ها
  • سرویس های بهداشتی
  • تی وی روم و ساخت فضای دکوراتیو
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و صادرات سنگ اسلب بوک مچ و اسلب فورمچ و اطلاع از قیمت سنگ بوک مچ و فورمچ در نقاط مختلف کشور با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.لطفا ما را همراهی کنید.

تلفن و واتساپ :09138794371

ایمیل:rasastonee@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهار =